Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2856-3212-1210
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Standard Keil 2856-3212-1210 Hinge Bracket Bottom Rh
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 2856-3212-1210 |
| Manufacturer Part # | 2856-3212-1210 |
| Height | 2.75" |
| Width | 1.88" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 2856-3212-1210 Bottom Right Hand Hinge Bracket Chrome, Upper Lh, Beverage Air Cfg74 Kf12 Kf24 Kf36 Kf48 Kf74 Kr12, Kr24 Kr36 Kr48 Kr74 Ucr27, Traulsen Cu27 Cu48 Cu60 G12000 G12001 Tu048qc
