$9.84
$17.52
Compare Price
You save
$7.68
(44%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Standard Keil 2873-1200-1210 Hinge Pivot
Item:
#1137345
Technical details
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 2873-1200-1210 |
| Manufacturer Part # | 2873-1200-1210 |
| Height | 1" |
| Width | 1.88" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Standard Keil 2873-1200-1210 Hinge Pivot
$9.84
$17.52
You save
$7.68
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 2873-1200-1210 Hinge Pivot
