$13.42
$21.54
Compare Price
You save
$8.12
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Standard Keil 2932-1010-3000 3in Hd Magnetic Catch Chg M32
Item:
#1326091
20+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 2932-1010-3000 |
| Manufacturer Part # | 2932-1010-3000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Standard Keil 2932-1010-3000 3in Hd Magnetic Catch Chg M32
$13.42
$21.54
You save
$8.12
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 2932-1010-3000 3in Hd Magnetic Catch Chg M32
