KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2948-0121-3251
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Standard Keil 2948-0121-3251 Hinge Continuous 1 1/16"x6ft
| Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 2948-0121-3251 |
| Manufacturer Part # | 2948-0121-3251 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 72" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 2948-0121-3251 Material Stainless Steel W/ Pin, Weight .74 Lb, Length 72", 1.8 M, Width 1-1/16" Open, 27 Mm Open, Outer Diameter .085" Pin, 2.2 Mm Pin, Thickness .035", 0.9 Mm
