Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2948-0144-3251
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Standard Keil 2948-0144-3251 Kason 67301060200 Hinge Continuous
| Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 2948-0144-3251 |
| Manufacturer Part # | 2948-0144-3251 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 72" |
| Weight | 3.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 2948-0144-3251 Material Stainless Steel W/ Pin, Length 72", 1.8 M, Width 2" Open, 51 Mm Open, Outer Diameter .125" Pin, 3.2 Mm Pin, Thickness .062", 1.6 Mm
