Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Standard Keil 6314-1010-6000 Flange Washer For 3/12" Sink Opening
Item:
#1336778
Technical details
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 6314-1010-6000 |
| Manufacturer Part # | 6314-1010-6000 |
| Height | 0.13" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Standard Keil 6314-1010-6000 Flange Washer For 3/12" Sink Opening
$4.47
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 6314-1010-6000 Flange Washer For 3/12" Sink Opening
