Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stanton Trading 4702 Bar Mat 27" X 3" One Piece Construction
| Manufacturer | Stanton Trading |
|---|---|
| Model Number | 4702 |
| Manufacturer Part # | 4702 |
| Color | Black |
| Short Side | 3" |
| Long Side | 25" - 30" |
| Construction | Rubber |
| Weight | 0.83 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Stanton Trading, 4702, Bar Mat, 27" x 3", one piece construction, flexible thermoplastic rubber, black (holds 6 drinks and fits all glass rails)
