Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stanton Trading 9940 Pizza Delivery Bag 19-1/2" X 22" X 4-1/2" Insulated Padding
| Manufacturer | Stanton Trading |
|---|---|
| Model Number | 9940 |
| Manufacturer Part # | 9940 |
| Short Side (approximate) | 19" |
| Maximum Pizza Size | 18" - 20" |
| Long Side (approximate) | 22" |
| Color | Red |
| Material | Fabric (unspecified) |
About this item
Product Details
Product Details
Stanton Trading, 9940, Pizza Delivery Bag, 19-1/2" x 22" x 4-1/2", insulated padding, steam vents and reflective interior, comes with carrying straps & outside window, holds two large boxes
