$129.56
$192.11
Compare Price
You save
$62.55
(33%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stanton Trading ABR30HD Brazier 30 Quart 19-7/8" Dia.
Item:
#908730
Technical details
| Manufacturer | Stanton Trading |
|---|---|
| Model Number | ABR30HD |
| Manufacturer Part # | ABR30HD |
| Cover | Without Cover |
| Construction | Aluminum |
| Size | 19" |
| Width | 19.88" |
| Weight | 12.1 lbs |
Stanton Trading ABR30HD Brazier 30 Quart 19-7/8" Dia.
$129.56
$192.11
You save
$62.55
(33%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stanton Trading, ABR30HD, Brazier, 30 quart, 19-7/8" dia., without cover, reinforced rim, 6.0mm, extra heavy aluminum
