Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 06-0249-A Assydoorlowercr18
Item:
#1248574
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 06-0249-A |
| Manufacturer Part # | 06-0249-A |
| Height | 5" |
| Width | 30" |
| Depth | 61" |
| Weight | 32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 06-0249-A Assydoorlowercr18
$882.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 06-0249-A Assydoorlowercr18