Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 112-0031-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 112-0031-A Coverelementproofermanua L Fill
Item:
#1248439
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 112-0031-A |
| Manufacturer Part # | 112-0031-A |
| Height | 2" |
| Width | 20" |
| Depth | 26" |
| Weight | 6.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 112-0031-A Coverelementproofermanua L Fill
$435.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 112-0031-A Coverelementproofermanua L Fill