Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 112-0301-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 112-0301-A Brackethingeinnersub 123
Item:
#1248787
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 112-0301-A |
| Manufacturer Part # | 112-0301-A |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 112-0301-A Brackethingeinnersub 123
$58.23
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 112-0301-A Brackethingeinnersub 123

