Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 112261
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 112261 Bearing
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 112261 |
| Manufacturer Part # | 112261 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 112261 Bearing 1-3/4" Ctrs Mount Has Teflon Bushing In Center, For 5/16" Shaft All Models With 5/16" Shaft, Holman

