Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 1129194
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 1129194 Drip Trough
Item:
#1242571
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 1129194 |
| Manufacturer Part # | 1129194 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 1129194 Drip Trough
$214.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 1129194 Drip Trough

