$20.04
$23.59
Compare Price
You save
$3.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 1P36178 Tape Cork 1/16 X 2 X 15f T
Item:
#1267084
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 1P36178 |
| Manufacturer Part # | 1P36178 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Weight | 0.4 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 1P36178 Tape Cork 1/16 X 2 X 15f T
$20.04
$23.59
You save
$3.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 1P36178 Tape Cork 1/16 X 2 X 15f T