Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg 200559 Cooling Fan 120v 2750rpm
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 200559 |
| Manufacturer Part # | 200559 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 200559 Axial Fan 120v 50/60hz 14 Watt 2750rpm 92cfm Ball, Bearing Mechatronics 4-11/16" X 4-11/16" X 1-1/2", Wide 4-1/8" Mt Ctrs For Cord W/plug Use # 38-1356, Belleco Toaster, Holman 210hx 214hx 526woa Ft1w Ft2w Qcs-2-300h, Qcs-2-500 Rcs-2-500 Tt300h Tt450, Star Csd-2(h Nhc Rcch Rch) Hpd(1 1arb 2 E1 E2), Spd1(arb Hp)

