Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg 200562 Fan Guard
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 200562 |
| Manufacturer Part # | 200562 |
| Height | 6" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 200562 Large Fan Guard 4-1/8" Mount Ctrs -on 4 Holes, Blodgett Mt2136e Mt2136g Mt3255 Mt3855g Mt3870, Holman/star 210hx 214hx 314hx 314hxm 318hx 414hxm, 414hxma 524sb 524sba 526toa 526woa 536sb 536sba, Dt14 Dt14-m Dt14-ps Dt14-th Dt14sh F24 F36 Mm14, Pc18 Q3-95arb Qcs-1-350 Qcs-1-500b Qcs-2-300h, Qcs-2-500 Qcs-2-600h Qcs-2-800 Qcs-3-1000 Qcs-3-1300, Qcs-3-1400bh Qcs-3-950h Qcs3-1400bh Qcs3-950hb, Qcse-3-1000 Qcse-3-1300 Qcse-3-950h Qt14 Qt14r, Rcs-2-500 Rcs-2-600 Rcs-3-1000 Rcs-3-1300 Rcs-3-1400bh, Rcs-3-950 Tt1200 Tt1200-s Tt900h Tt960 Tx710 Um3240, Um3255, Toastmaster Toaster Tc44 Tc120

