Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 200710
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 200710 Foot 2 1/2h 3/8 16
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 200710 |
| Manufacturer Part # | 200710 |
| Height | 2.5" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 200710 Appliance Leg 2-1/2" [ Stud 3/8"-16 ] [ Grey ], [material Plastic] [ Type Foot Hex ] Adj 2.5" > 3.5", Star Fryer 510f

