Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 202900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 202900 Shaft Drive (12 1/2"l)
Item:
#1179654
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 202900 |
| Manufacturer Part # | 202900 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 202900 Material Stainless Steel, Length 12 1/2", 318 Mm, Outer Diameter 5/16", 8 Mm

