KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett 20411
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 20411 Snap In Signal Light 5/8" X 1 1/4" Red 250v
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 20411 |
| Manufacturer Part # | 20411 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 20411 Red Signal Light 250v, [ Fits Hole 5/8" X 1-1/4" ] [1/4" Tabs ] [color Red] [, Type Hat Flat ][ Bezel Black] [ Fastener Lock Tabs], Anets Fryer Series 14 18 Di E Sx X-1e, Oven Series Epo Eso Gpo Gso, Blodgett, Lincoln, Market Forge Steamer St-as, Star
