Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 20513 Fry Basket 14 3/4 5 7/8 Wel
Item:
#1131192
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 20513 |
| Manufacturer Part # | 20513 |
| Height | 10" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 20513 Fry Basket 14 3/4 5 7/8 Wel

