$1.74
$2.25
Compare Price
You save
$0.51
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 21771 Ladle 2 Oz (10"l S/s)
Item:
#1129474
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 21771 |
| Manufacturer Part # | 21771 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 21771 Ladle 2 Oz (10"l S/s)
$1.74
$2.25
You save
$0.51
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 21771 Material Stainless Steel, Length 10", 254 Mm, Capacity 2 Fl Oz, 59 Ml

