Free Shipping
Free Shipping
$1,707.77
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 250-1036
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 250-1036 Motor Assy1/3 Hp Emerson Dual
Item:
#1251570
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 250-1036 |
| Manufacturer Part # | 250-1036 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 250-1036 Motor Assy1/3 Hp Emerson Dual
$1,707.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 250-1036 Motor Assy1/3 Hp Emerson Dual