Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 250-1065
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 250-1065 Kitmotor1/3hpdv10cage 12 0v 2 S
Item:
#1242178
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 250-1065 |
| Manufacturer Part # | 250-1065 |
| Height | 10.25" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 16" |
| Weight | 17.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 250-1065 Kitmotor1/3hpdv10cage 12 0v 2 S

