Free Shipping
Free Shipping
$1,100.41
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 2501066
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2501066 Kitreplmotordco58cage
Item:
#1242480
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2501066 |
| Manufacturer Part # | 2501066 |
| Height | 4.75" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 18.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2501066 Kitreplmotordco58cage
$1,100.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2501066 Kitreplmotordco58cage

