Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 252-7002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 252-7002 Light Socket (3 Bulb) Re Placem
Item:
#1204028
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 252-7002 |
| Manufacturer Part # | 252-7002 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 252-7002 Light Socket (3 Bulb) Re Placem

