Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 2527005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2527005 Kitrepllight Socket50 09 29 Ove
Item:
#1242483
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2527005 |
| Manufacturer Part # | 2527005 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2527005 Kitrepllight Socket50 09 29 Ove
$242.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2527005 Kitrepllight Socket50 09 29 Ove

