Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 254-2024
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 254-2024 Handleretrofithw 2gmagne Tic Li
Item:
#1248258
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 254-2024 |
| Manufacturer Part # | 254-2024 |
| Height | 2.6" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 3.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 254-2024 Handleretrofithw 2gmagne Tic Li
$351.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 254-2024 Handleretrofithw 2gmagne Tic Li

