Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A-45406
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2A-45406 Tube Pilot 4
Item:
#1267081
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A-45406 |
| Manufacturer Part # | 2A-45406 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 11.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A-45406 Tube Pilot 4

