Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend aftermarket .
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 2A-80401-09
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2A-80401-09 Pilot Orifice Lp .016
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A-80401-09 |
| Manufacturer Part # | 2A-80401-09 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A-80401-09 Lp Pilot Orifice For 1/4" Pilots, .016" Or #78 Hole, .372" Dia X .530" Long, American Range Fryer, Blodgett Oven, Imperial Fryer Series If Ihr Ir
