Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A-Z1485
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2A-Z1485 Foot
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A-Z1485 |
| Manufacturer Part # | 2A-Z1485 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A-Z1485 Silver Plastic With Black Adjustable Foot 1" Threaded, Stem, Star Grill Cg10 Cg10it4 Cg10itjd Cg138a Cg14 Gr10, Gr10it4 Gr138a Gr138agt Gr138tb Gr138tb2 Gr14 Gx10ig, Gx10igs Gx10is Gx14ig Gx14igs Gx14is Gx20ig Gx20igs, Gx20is, Warmer Hfd-1crp

