Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2ACT0016SB Belt Idler Shaft Asy
Item:
#1256803
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2ACT0016SB |
| Manufacturer Part # | 2ACT0016SB |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2ACT0016SB Belt Idler Shaft Asy

