$13.02
$15.32
Compare Price
You save
$2.30
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2AY8048
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2AY8048 Pin L
Item:
#1256954
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2AY8048 |
| Manufacturer Part # | 2AY8048 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2AY8048 Pin L
$13.02
$15.32
You save
$2.30
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2AY8048 Pin L