$44.91
$52.85
Compare Price
You save
$7.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2AZ1310 Foot 61/2 13 601sprd
Item:
#1256841
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2AZ1310 |
| Manufacturer Part # | 2AZ1310 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2AZ1310 Foot 61/2 13 601sprd
$44.91
$52.85
You save
$7.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2AZ1310 Foot 61/2 13 601sprd