$642.96
$756.68
Compare Price
You save
$113.72
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2AZ15739
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2AZ15739 Assemblycrossbar14
Item:
#1256778
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2AZ15739 |
| Manufacturer Part # | 2AZ15739 |
| Height | 3.85" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2AZ15739 Assemblycrossbar14
$642.96
$756.68
You save
$113.72
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2AZ15739 Assemblycrossbar14