Free Shipping
Free Shipping
$1,534.14
$1,805.48
Compare Price
You save
$271.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2B-1272304 Coal Rack 648 Lh
Item:
#1187779
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2B-1272304 |
| Manufacturer Part # | 2B-1272304 |
| Height | 2.5" |
| Width | 20.7" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2B-1272304 Coal Rack 648 Lh
$1,534.14
$1,805.48
You save
$271.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2B-1272304 Coal Rack 648 Lh

