$5.73
$7.38
Compare Price
You save
$1.65
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2B-200601 Link Conveyor Belt (10")
Item:
#1135115
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2B-200601 |
| Manufacturer Part # | 2B-200601 |
| Height | 2.55" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2B-200601 Link Conveyor Belt (10")
$5.73
$7.38
You save
$1.65
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2B-200601 Material Stainless Steel, Length 10", 254 Mm

