KitchenRestock.com is your trusted source for Lang aftermarket .
- Engineered to match existing Lang units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lang 2B-50200-34
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2B-50200-34 Rack Oven (half Size)
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2B-50200-34 |
| Manufacturer Part # | 2B-50200-34 |
| Height | 1" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 21" |
| Weight | 3.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2B-50200-34 Material Steel, Length 18 11/16", 475 Mm, Width 14 1/2", 368 Mm, Outer Diameter 1/4" Wire, 6 Mm Wire, Includes Two Feet On Bottom, Plating Chrome-plated, Type Half Size

