$91.25
$107.38
Compare Price
You save
$16.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2B-Y5940
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2B-Y5940 Lower Element Clamp 301h L
Item:
#1254346
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2B-Y5940 |
| Manufacturer Part # | 2B-Y5940 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2B-Y5940 Lower Element Clamp 301h L
$91.25
$107.38
You save
$16.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2B-Y5940 Lower Element Clamp 301h L