$166.62
$196.09
Compare Price
You save
$29.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2BZ0289
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2BZ0289 Sandwich Rack
Item:
#1256827
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2BZ0289 |
| Manufacturer Part # | 2BZ0289 |
| Height | 1.75" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 19.32" |
| Weight | 3.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2BZ0289 Sandwich Rack
$166.62
$196.09
You save
$29.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2BZ0289 Sandwich Rack

