$274.21
$322.70
Compare Price
You save
$48.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2BZ8983
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2BZ8983 Pizza Shaft Assy Hdf 3 C R
Item:
#1257042
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2BZ8983 |
| Manufacturer Part # | 2BZ8983 |
| Height | 0.65" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 26.15" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2BZ8983 Pizza Shaft Assy Hdf 3 C R
$274.21
$322.70
You save
$48.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2BZ8983 Pizza Shaft Assy Hdf 3 C R