$11.93
$14.04
Compare Price
You save
$2.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2C-30407 Term Coupler Ins 1/4m X 1
Item:
#1267030
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-30407 |
| Manufacturer Part # | 2C-30407 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2C-30407 Term Coupler Ins 1/4m X 1
$11.93
$14.04
You save
$2.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-30407 Term Coupler Ins 1/4m X 1