$6.27
$7.38
Compare Price
You save
$1.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-37499
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2C-37499 Bolt Socket Hd 3/8 16x1 B
Item:
#1266759
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-37499 |
| Manufacturer Part # | 2C-37499 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2C-37499 Bolt Socket Hd 3/8 16x1 B
$6.27
$7.38
You save
$1.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-37499 Bolt Socket Hd 3/8 16x1 B

