$0.46
$0.55
Compare Price
You save
$0.09
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2C-T1004 Screws 8 32 X 3/8 Phlps
Item:
#1248969
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-T1004 |
| Manufacturer Part # | 2C-T1004 |
| Height | 0.55" |
| Width | 6" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2C-T1004 Screws 8 32 X 3/8 Phlps
$0.46
$0.55
You save
$0.09
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-T1004 Screws 8 32 X 3/8 Phlps