$11.52
$13.56
Compare Price
You save
$2.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-Y3302
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2C-Y3302 Fitting 1/4" Tube Nut & Sleeve
Item:
#1149244
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-Y3302 |
| Manufacturer Part # | 2C-Y3302 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2C-Y3302 Fitting 1/4" Tube Nut & Sleeve
$11.52
$13.56
You save
$2.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-Y3302 Fitting 1/4" Tube Nut & Sleeve

