$8.52
$10.03
Compare Price
You save
$1.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-Y7595
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2C-Y7595 Bolt 1/4 20x1/2 Ths Stl
Item:
#1250256
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-Y7595 |
| Manufacturer Part # | 2C-Y7595 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2C-Y7595 Bolt 1/4 20x1/2 Ths Stl
$8.52
$10.03
You save
$1.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-Y7595 Bolt 1/4 20x1/2 Ths Stl