$11.43
$13.45
Compare Price
You save
$2.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2C-Z13887 Screw Shoulder 8 32
Item:
#1248689
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-Z13887 |
| Manufacturer Part # | 2C-Z13887 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2C-Z13887 Screw Shoulder 8 32
$11.43
$13.45
You save
$2.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-Z13887 Screw Shoulder 8 32

