$10.96
$12.89
Compare Price
You save
$1.93
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2C-Z3200 Pin Top Housing
Item:
#1250277
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-Z3200 |
| Manufacturer Part # | 2C-Z3200 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2C-Z3200 Pin Top Housing
$10.96
$12.89
You save
$1.93
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-Z3200 Pin Top Housing

