$0.46
$0.55
Compare Price
You save
$0.09
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C40030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2C40030 Retainer E Ring 122id Ss
Item:
#1268581
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C40030 |
| Manufacturer Part # | 2C40030 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2C40030 Retainer E Ring 122id Ss
$0.46
$0.55
You save
$0.09
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C40030 Retainer E Ring 122id Ss