$6.15
$7.24
Compare Price
You save
$1.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 2CY1480 Term #10 Ring 16 14 Ni
Item:
#1248970
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2CY1480 |
| Manufacturer Part # | 2CY1480 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 2CY1480 Term #10 Ring 16 14 Ni
$6.15
$7.24
You save
$1.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2CY1480 Term #10 Ring 16 14 Ni